15 srpna, 2012

Waiting on Wednesday (5)

Waiting on Wednesday (5)
Meme vytvořené Breaking the Spine. Za úkol máme vybrat jednu knihy, kterou bychom
si chtěli přečíst a představit ji.

Tak co bych si chtěla přečíst? Co přibude na můj wishlist? Tentokrát to bude knížka Pod nekonečnou oblohou.

Anotace:
První díl futuristické postapokalyptické trilogie na pomezí fantasy, romance a dobrodružného příběhu. Hlavní hrdinové, Aria a Perry, pocházejí ze dvou radikálně odlišných společenských vrstev a vlastně by se neměli nikdy setkat, natož navázat vztah. Aria patří mezi obyvatele uzavřeného, vysoce technicky rozvinutého a izolovaného města, Perry zase do nebezpečného přírodního světa. Když Ariu vykáží z města za zločin, který nespáchala, domnívá se, že ji čeká okamžitá smrt – ve volné přírodě nemá šanci přežít. „Divoch“ Perry je pro ni jedinou šancí, jak se zachránit. Zakázaná láska a rozpolcená civilizace vzbuzuje mnoho filozofických, morálních a etických dilemat zrcadlících se v neobyčejném vztahu dvou hlavních hrdinů.


Rozhodně bych si knížku chtěla přečíst protože nejen anotace, ale i obálka vypadají fakt skvěle. Jenže mám teĎ na wishlistu tolik knih ke čtení, že se k těm, co vyšli nedávno asi jen tak nedostanu...

2 komentáře:

  1. Na Pod nekonečnou oblohou si také brousím zuby, ale přesně jak říkáš - těch knih je tolik, že člověk neví, co číst dřív a než se k něčemu dostane, už je tu tuna dalších nových a skvělých knih :)).

    OdpovědětVymazat
  2. určite odporúčam prečítať! 8) mňa nadchla 8)

    http://readandwatchlikeme.blogspot.cz/2012/08/po-vrazednou-oblohou-1.html

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář!
Prosím, nepoužívejte možnost 'Anonymní', díky! :)