17 března, 2014

Týden s Vampýrskou akademií (1) - úvod


Vidíte to? Samozřejmě, že vidíte, takové barvy přece nejdou přehlédnout. Mám pro Vás jednu skvělou zprávu! Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino pořádám já a ještě několik dalších bloggerů Týden s Vampýrskou akademií, který bude trvat od 17.3. do 23.3. O co půjde? Každý den na Vás bude čekat nějaký ten bonus, co se Vampýrské akademie týká -, abych trochu napověděla, můžete se těšit na nějakou tu ukázku nebo možná i filmovou recenzi... uvidíte :)
Co ale pro Vás bude asi to nejlepší, na konci si můžete zasoutěžit o balíček s tématikou Vampýrské akademie. Měla by se v něm vyskytnout kniha, tričko, nálepky a placky. Takže paráda, ne?

Pro ty, kteří ještě neměli to štěstí si VA přečíst, pomůžu Vám dostat se trochu do obrazu:

Vampýrská akademie

Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose uprchly ve smrtelném strachu z vampýrské akademie, ale po dvou letech byly vypátrány tajemnými strážci a odvlečeny zpět. Znovu se tak ocitají v obrovském nebezpečí, protože na akademii se mohou pohybovat nebezpeční Strigojové.Ti chtějí Lissu zničit, protože jako jediná dcera urozeného morojského rodu je překážkou jejich plánu na ovládnutí světa vampýrů.
Naštěstí je tady ale dhampýrka Rose, v jejichž žilách se smísila krev vampýrů a lidí, takže dokáže zlým Strigojům lépe čelit. V tajemném a ponurém světě akademie ale nebude snadné odolat všem nástrahám a zradám: Lissa bude muset opatrněji využívat svých nadpřirozených schopností, aby nepadla do strigojské pasti, a Rose se musí vzdát velké lásky, aby mohla kamarádku ochránit a za žádných okolností ji nezklamat. Jediné, nač se totiž mohou obě spolehnout, je jejich vzájemné pouto, jejich přátelství...
Na Týden s Vampýrskou akademií můžete mrknout i:

1 komentář:

Moc děkuji za každý komentář!
Prosím, nepoužívejte možnost 'Anonymní', díky! :)