23 července, 2012

Mystery Books (1)

Mystery Books (1)
Můj první příspěvek k mému a Táninu novému meme. Úkolem je napsat anotaci k některé z knih a čtenář by se měl pokusit uhodnout, o kterou knihu se jedná. V pravém dolním rohu, najdeš správnou odpověď :))

Anotace:
Tajuplný a napínavý příběh patnáctileté Amy. Nesmělá dívka se sama v sobě příliš nevyzná, má problémy s rodiči a nejraději by se před celým světem někam schovala. To však bohužel nejde. Jejím idolem je slavný zpěvák Matt M. Amy moc touží po jeho podpisu, ale z jejich osobního setkání je velmi zklamaná. Zjistí, že její idol je zhýčkaný sobec. Po řadě nešťastných náhod Matt způsobí těžkou autohavárii a upadne do kómatu. Aby se vrátil zpět do života, musí konat dobro, pomáhat jiným lidem a přestat myslet pouze na sebe. Jediný, kdo ho vidí, je Amy, neboť právě ona se ho dotkla jako poslední. Matt se jí pravidelně zjevuje v podobě anděla s černými křídly. Mohou Matt a Amy pomoci jeden druhému a navzájem se zachránit?


Tak co? Dokážeš u hodnout o jakou knížku se jedná? :))

(alědna ketoD)2 komentáře:

  1. Knížka podle anotace vypadá hoodně dobře :) Neuhodla jsem musela jsem si to přečíst v závorce :)

    OdpovědětVymazat
  2. Jelikož jsem knížku před takovými dvěmi třemi lety opravdu zbožňovala, tak jsem uhodla, o co se jedná, hned. :)) Zajímavý nápad na meme a dobrá volba na první příspěvek. :))

    (Skřítek | http://nocni-skritek.blog.cz/)

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář!
Prosím, nepoužívejte možnost 'Anonymní', díky! :)